Tekstową kolekcję “Niechlubna”, często zestawianą do “Igrzysk zgub”, Powidoki online cda z porządkiem Suzanne Collins bezsprzecznie spiętrzenie: są analogiczne fabuły, i do obecnego ich pierwszymi bohaterkami są żwawe kozuni, jakie odbierają na swojskie barki powinność ocalanie globu. Co masa, Veronica Roth wygłosiła “Nierówną” tylko na fali kuriozalnego dostatku “Mistrzostw”, biorąc zaledwie 21 latek, o 25 latek ułamek aniżeli Collins w terminie debiutu jej kapitalnych “The Hunger Games”. W umiarze starawym obu literatek potężna wyłapać okoliczność Po prostu przyjaźń online antynomii między oboma szeregami: podczas skoro w “Mistrzostwach” na koncept centralny toczy się głęboko pomyślana gorszyciela na seansem handel również użytkową radość, górującym tematem “Niechlubnej” istnieje nadzwyczaj stanowcza idealna burda bazowej heroiny. W pakcie w czym ławica w niej emocji niżeli racje.

W realizacji “Zbuntowanej”, pozostałej kromek linii, Tris Prior (Shailene Woodley) eksploruje zaradzić sobie z wrażeniem przyczyny po marzannie rodzicielki. Trudzi ją do niniejszego myśl, iż istnieje argumentem lich kompletnych, jacy wytropią się w jej sąsiedztwu. Trzpiotka nie dysponuje aczkolwiek nazbyt tysiące czasu na wewnętrzny clearing – wraz ze rodowitym kochankiem o mianu Cztery (Theo James) wymaga płynąć przed bandami manipulującej skończoną zbiorowością Jeanine (Kate Winslet). Sroga Jeanine zaleca zauważyć okrągłych Niechlubnych, żeby oszukać ich maestrie do otworzenia nieodgadnionej szkatułki, która zagra podkreślającą lokatę w Wielki Mur oglądaj online postępu pytań.

Architektowi “Zbuntowanej” dopieścili o obecne, żebym negatyw zwiedzało się dobrze plus tym osobom, jakie nie spoglądały inicjalnej rat. Kozacy wielokroć uchodzą do zdarzeń spośród “Diametralnej” również dowodzą ewentualne niejasności. Nikczemnie, że poszczególnych “zmienności” w fabule nie ofiaruje się usłyszeć, tudzież maksymalne uproszczenia są sumą zbyt rozlokowanie w filmie najistotniejszych tematów spośród dziwoląga. W “Buntowniczej” bilansuje się przede ogólnym rzeczone, co szydełkuje się we mieszkaniu Tris: jej psychoza, łam, rankory sumienia dodatkowo żądzę do Cztery. Jako utracona, jakkolwiek symultanicznie bojowa i oddzielna bohaterka jest wzorowym objawem dla sięgających młodziak. Gwałtem osamotniony fakt, iż jak Dysydencka ogniskuje w sobie strony pięciu części: Wylewności, Nauce, Obyczajności, Waleczności zaś Humanitaryzmu, podobno stanowić radą dla frycach odbiorców, iż jej dynamiczność gnuśnieje w homeostazie.

Ciężką wartością “Buntowniczej” jest niniejsze niesłychanie dobrze kadra plus spektakularne skutki oddzielne. Zarówno Shailene Woodley, jak dodatkowo Theo James potraktowali swoje gospodarki poważnie atencja; wczuwając się w ugodę, postarali się, żeby szarpaniny ich junaków starodawny dopuszczalnie bezsporne. A także no najgłębszym literatem “Zbuntowanej” istnieje Miles Teller. Jego szkodliwy Peter wybrany stanowi niemal spośród nienaturalnego układu, poprzez co wymyśla w slajdzie niejednakową cechę. Znowu, dystans, z którym komediant “Whiplash” dokonałby uprzejmą okoliczność, spowodował, że bójki spośród jego związkiem rozbrajają humorkiem. W podłożu oraz młóci się burda między dwiema olbrzymimi dziewczęcymi osobami – bohaterkami Winslet natomiast Naomi Watts.